Біографія

Левко Дурко сценічний псевдонім і стиль життя .

Народився як Бебешко Леонтій, брат відомого на Україні в шоу-бізнесі Бебешко Володимира.
 
Левко Дурко відчував дефіцит інтелекту і постійно навчався в учбових закладах типу інститут фіз-виховання, технікум сільського господарства, музучилище, щоб якось чимось заповнити черепну коробку. Вроджена потреба “дуркувати” або “жартувати” всюди і для всіх, зробили його улюбленцем публіки.
 
Отримавши від матері Гени– гени до музикування видумує веселі мелодії і слова до них. Тому з’являються пісні Левка Дурка. Деякі стають хітами: ” Їду в Югославію“, “Мало“, “No Problem“.
 
Перебуваючи в інфантильному стані створив для дітей десятки пісень, які обожнює малеча.
 
Музична вистава про безпеку пішоходів постійно демонструється у містах України за підтримки управління ДАІ. Для дошкільнят є компакт-диск “Казки Левка Дурка“. Для школярів 7-11 років- “Левко в школі“.
 
Для молодих наречених написав водевіль “Гуляй весілля!!!“. Про традиції українського весілля, де Левко Дурко успішно виконує різні ролі жартівливих гостей весілля. Новий диск “Львівська Хата“- танцювальні пісні в ритмі “disco“. Левко Дурко заслужений артист України з 2002 року і завжди відгукується на запрошення прийняти участь в концертах, родинних святах великих і маленьких.
Його девіз:
Співаю, жартую, дуркую для всіх від 3-ох років до 103-ох!!!
P.S.
1989р. – учасник 1-го фестивалю “Червона Рута” в Чернівцях – гран-прі,як музикант групи “Віка”.
1991р. – фестиваль “Червона Рута” в м. Запоріжжі – володар гран-прі, як музикант групи “Віка”.
1991р.(осінь) – всесвітній з`їзд українців в м. Сопот (Польща) – спеціальна відзнака за гумористичну пісню, яка стала запрошенням на тури в Канаду та Америку.
1992р. – гран-прі на фестивалі “Міс рок-Європа” в складі групи “Віка”.
1995р. – лауреат всеукраїнського конкурсу сучасної пісні “Мелодія – 95” за шлягер “No problem” телекомпанії “Міст”.
1996р. – лауреат всеукраїнського конкурсу “Шлягер – 96” за пісню “No problem” (м. Київ).
1997р. – “Шлягер – 97” – дипломант за пісню “Файдулі фай “.
1997р. – отримав нагороду-диплом за музичне оформлення міжнародної спеціалізованої виставки “Комфорт-97”.
1999р. – міжнародна спеціальна виставка “Автотех – 99” – диплом від керівництва за краще музичне оформлення та рекламні пісні.
2002р. – присвоєно звання “Заслужений артист України”

2 питань до "Біографія"

  1. Олекса сказав:

    А я гадав що ваша музична біография почалась десь на при кінці 60-х. В групі “Маремух” або “Мухомор” (що те саме) і здається перша ваша пісня на одному з танцювальних вечорів в МБК ібо в РБК було про корову в стилю блюз. А може то й не були. Чи мало в Стрию інших Бебешок?

  2. Ihor сказав:

    Доброго дня а що в цьому україномовному мультфільмі Ви не співали? Він має наступні назви: 1 російською – Это что ещё такое, 2 поширена – Кіт, який любив складати вірші, 3 альтернативна – “Що тут коїться іще?”. Дуже потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *